YHTEYSTIETOMME

KUMPPANISI

CT Industrial Oy

Y-tunnus: 2171750-2

Teollisuustie 3, 86600 Haapavesi

Oulu office: Teknologiantie 1 90590 Oulu

+358 44 275 1339

info@cti.fi

JOHTO JA MYYNTI

TOIMITUSJOHTAJA

Mikko Lehtonen

+358 44 275 1339

mikko.lehtonen@cti.fi

MYYNTIJOHTAJA

Juhani Ruotsalainen

+358 50 321 6379

juhani.ruotsalainen@cti.fi

PROJEKTILIIKETOIMINTAJOHTAJA

Kimmo Oksala

+358 50 438 1828

kimmo.oksala@cti.fi

PALVELULIIKETOIMINTAJOHTAJA

Kimmo Väänänen

+358 50 345 8417

kimmo.vaananen@cti.fi

TUOTANTO

OPERATIIVINEN JOHTAJA​

Ville Tuovila

+358 50 463 6877

ville.tuovila@cti.fi

TYÖNJOHTAJA

Sakari Haukipuro

+358 40 960 8268

sakari.haukipuro@cti.fi

HITSAUSKOORDINAATTORI

Jussi Mustanoja

+358 40 739 5872

jussi.mustanoja@cti.fi

PROJEKTIT

ASENNUSPÄÄLLIKKÖ

Jani Karhu

+358 50 543 1157

jani.karhu@cti.fi

PROJEKTI-INSINÖÖRI

Juha-Matti Hyvärinen

+358 50 321 4144

juha-matti.hyvarinen@cti.fi

TARJOUSLASKENTA

Aleksi Kauppila

+358 50 377 6115

aleksi.kauppila@cti.fi

VARAOSAT JA HUOLTOTARVIKKEET

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Raimo Romppainen

+358 40 578 2489

raimo.romppainen@cti.fi

TEKNINEN MYYJÄ

Jari Hietala

+358 50 471 1816

jari.hietala@cti.fi

VARAVOIMAKONEET JA HUOLTO

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Sanna-Mari Närhi

+358 50 443 3662

sanna.narhi@cti.fi

HUOLTO

Jukka Nummela

+358 45 885 6010

jukka.nummela@cti.fi

TALOUS JA PALKKAHALLINTO

TALOUS

Henry Aakko

+358 46 922 0743

henry.aakko@cti.fi

PALKKAHALLINTO

Milka Säkkinen

+358 50 301 1377

milka.sakkinen@cti.fi

KANSAINVÄLINEN MYYNTI

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Tadas Lukosevicius

+370 672 811 90

tadas@cti.fi

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Liutauras Vasiliauskas

+370 628 00885

liutauras@cti.fi

Olemme sitoutuneet tarjoamaan erinomaista asiakaspalvelua ja laadukkaita ratkaisuja

KERRO MEILLE TARPEISTASI NIIN OTAMME SINUUN YHTEYTTÄ