YHTEYSTIETOMME

CT Industrial Oy

Y-tunnus: 2171750-2

Teollisuustie 3, 86600 Haapavesi

Oulu office: Teknologiantie 1 90590 Oulu

JOHTO JA MYYNTI

TOIMITUSJOHTAJA

Mikko Lehtonen

+358 44 275 1339

mikko.lehtonen@cti.fi

VARATOIMITUSJOHTAJA

Juha Mäntynen

+358 50 440 3885

juha.mantynen@cti.fi

PALVELULIIKETOIMINTAJOHTAJA

Kimmo Väänänen

+358 50 345 8417

kimmo.vaananen@cti.fi

MYYNTIJOHTAJA

Timo Huusko

+358 40 588 4327

timo.huusko@cti.fi

FINGEN-VARAVOIMAKONEET JA HUOLTO

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Sanna-Mari Närhi

+358 50 443 3662

sanna.narhi@cti.fi

HUOLTO

Jukka Nummela

+358 45 885 6010

jukka.nummela@cti.fi

ATEXON-HUOLTO

Aleksi Kauppila

+358 50 377 6115

aleksi.kauppila@cti.fi

BALTIAN MYYNTI

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Tadas Lukosevicius

+370 672 811 90

tadas@cti.fi

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Liutauras Vasiliauskas

+370 628 00885

liutauras@cti.fi

Olemme sitoutuneet tarjoamaan erinomaista asiakaspalvelua ja laadukkaita ratkaisuja

KERRO MEILLE TARPEISTASI NIIN OTAMME SINUUN YHTEYTTÄ